קונים מקומי

יצירה ישראלית מעודכנת ומתחדשת

כשאתם קונים זנדיגי, אתם קונים יצירה ישראלית שכל כולה כחול-לבן. כל פריט שלנו מעוצב, נגזר ונוצר באהבה בסטודיו שלנו בתל אביב. היצירה שלנו שואבת השראה מתוך מחשבה על העולם, ובאמצעות מתודולוגיות קיימותיות אנחנו הוגים תהליכי ייצור ידידותיים לסביבה; הגזרות שלנו מתוכננות ומחושבות כך שאחוז הפסולת יהיה נמוך מ-1%, הפיגמנטים שלנו מבוססים על מים ומתפרקים בקלות, וכמובן המוטו העיקרי שלנו - כל פסולת של אדם אחד היא זהב של אדם אחר - ומכאן שהפסולת שלנו והזיהום את העולם שואפים לאפס.
מה זה אומר לעצב טקסטיל? בראש ובראשונה זה להבין שכל דבר ניתן לעיצוב כי הכל סביבנו בעצם טקסטיל. למעשה מדובר בכל יחידה זהה או זהה מספיק החוזרת על עצמה ומייצרת מארג אחיד; בועות, צמחים, תנועת יד, ואפילו מילים. רובו המוחץ של הטקסטיל שתראו בזנדיגי הוא טקסטיל מקורי, כזה שעבר טרנספורמציה טקסטילית או כזה שעוצב ויוצר בעבודת יד החל מהיסוד.
לצד כל אלו, אנחנו מאמינים שאופנה ויצירה מקומית יכולה להיות ייחודית ומדהימה ביופייה גם בלי לפגוע בסביבה וביצורים החיים בה ואנחנו בטוחים שתשמחו לדעת שכל המוצרים שלנו עשויים מחומרי גלם טבעוניים בלבד ואיננו עובדים עם חומרי גלם שמקורם מן החי.
התיקים שלנו נתפרים מבדים מקוריים וגם מדמויי עור איכותיים במיוחד, עשויים מפולימר מרוכב דחוס העובר תהליך התאמה והשבחה שהופך אותו למתאים לתיקים – לפעמים בזכוכית, לפעמים באקריל, ולפעמים רק שיטות התיפור הייחוידית שלנו הן שמחזקת אותו והופכת את התיק עמיד לשחיקה ובעל חוזק במתיחה. כשאתם קונים זנדיגי, אתם קונים יצירה ישראלית שכולה כחול-לבן, אבל אתם גם קונים פריט על-זמני, עשוי טקסטיל איכותי וידידותי לסביבה – כזה שיישאר איתכם שנים קדימה.

a workshop or studio, especially used by an artist or designer.

ZENDIGI Atelier


Florentine, TLV

Mon - Fri: 8am - 5pm

Open for groups by appointment

info@zendigibags.com